Jakie są opcje binarne?

trade-453005_960_720Opcje binarne, opcje cyfrowe są nowoczesne instrumenty finansowe i cieszą się wielką popularnością. Należą one do kategorii transakcji terminowych. W bezpośrednim porównaniu do klasycznych opcji, Niskie nakłady wystarczające dla handlu opcje binarne. To sprawia, że szczególnie interesujące dla początkujących nowatorskich instrumentów finansowych. W zależności od tego, które broker jest przedmiotem obrotu minimalne zakłady są od 1 do 25 euro.

Łatwiejsze handlu przy wysokiej wydajności

Jak sugeruje dodatkowe binarnego, tylko 2 różnych scenariuszy może wystąpić, gdy opcje cyfrowe. Albo ceny opcji lub get. Krupier musi zdecydować tylko, czy opcja wzrośnie lub spadnie na koniec ich wykonywania (czas wygaśnięcia). Dystrybutor zdecyduje się na wzrost cen, jest to znane jako ‚Call’. Z „put” dealer zdecyduje się na spadające stawki. Dla handlu dla dealera, aby być rentowne, oczywiście z opcją dla wyższych opcji call i put opcje muszą być niższe niż w momencie inwestycji. Krupier musi spełniać tylko wybór kierunku. Z powodu tej prostoty opcje binarne są najbardziej popularnych instrumentów finansowych. Dealer poprawnie spekulował, otrzymuje on uprzednio zdefiniowanych powrót z danego brokera. To jest opcje binarne, w zależności od brokera od 65 85 procent jego użytkowania. Istnieje nawet brokerów są możliwe zyski w wysokości ponad 100 procent. Im większa wydajność, wyższa jest oczywiście ryzyko. Dealer, jest błędny kurs rozwoju, a następnie on przegrywa zakład. Niektórzy brokerzy oferują utraty ochrony dla tego przypadku. Jest to średnio 15 procent wykorzystania. Z umiejętności prawo handlu opcje binarne handlowców można zarabiać pieniądze bardzo szybko. Plony są znacznie wyższe niż w innych transakcji inwestycyjnych. Z tego powodu coraz więcej osób wybiera opcje binarne handlu. Mimo, że mają one pewne rzeczy, podobnie jak klasyczne opcje, ma rogu poważne różnice w różnych opcji.

Opcje binarne i klasyczne w porównaniu

Klasyczne Opcje trading podstawowych papierów wartościowych lub aktywów można nabyć na koniec określenie opcji. Opcje binarne, nie jest to możliwe. Natomiast krupier ustawia opcje classic nie składnika aktywów, ale tylko na odpowiednich oczywiście wartości podstawowej. Aktywa są zatem wyłącznie jako wartości referencyjnych. W oparciu o ich wydajność, dealer można określić, czy opcje znajdują się w momencie jej spadek w pieniądzu lub pieniędzy. Wspólne podstawowe wartości opcji binarnych handlu obejmują akcje, indeksy, towary i walut. Zasadniczo rozróżnia 2 wariantów w opcji binarnych. Istnieją zarówno binarne i sprzedaży opcji w wersji europejskich i amerykańskich. Opcja cash lub nic, dealer uzyskać określoną ilość pieniędzy na koniec obowiązywania opcji. Aktywów albo nic opcje zawsze płacić odpowiednimi bazowego. Klasyczne opcje są przedmiotem obrotu na rynkach oficjalne, jak na przykład na instrumentów pochodnych Eurex. Natomiast Handel opcjami binarnymi, zwykle w OTC handlu odbywa się. Podmiot gospodarczy (przedsiębiorca), zaangażowane i ponad licznik są tylko dwie gry, handlu emitenta (broker). Istnieją również opcje cyfrowe, które są przedmiotem obrotu na giełdach papierów wartościowych. To jednak wyjątki. W 2007 roku amerykański „Opcje Clearing Corporation” proponuje wprowadzenie możliwości handlu opcjami binarnymi. Rok później, „Komisji papierów wartościowych i wymiany” zatwierdzone opcje cyfrowe w opcji cash lub nic. Od maja 2008 mogą być przedmiotem obrotu opcje binarne Europejskiego w American Express (American Stock Exchange). Od czerwca 2008 roku są notowane na CBOE (Chicago Board Options Exchange).

Opcje binarne mają wiele korzyści

Opcje binarne mogą być przedmiotem obrotu łatwo przez Internet i mają pewne zalety w porównaniu do tradycyjnych opcji. Handlowcy zająć wiele czasu, ani nie mają dużej inwestycji. Dzięki niskiej stawki minimalne są opcje binarne dla normalnych lub nisko opłacanych pracowników. Opcje binarne handlu wymaga uprzedniej znajomości. Handlowcy zaznajomieni z klasyczne Opcje trading, oczywiście jest to korzystne. Cyfrowe opcje handlu jest łatwy w obsłudze nawet dla początkujących, którzy nie są zaznajomieni z instrumentów finansowych. 
Ein ausgezeichneter Broker

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *