Brexit plan operacyjno-ratowniczy w umysł

brexitPrzed negocjacji UE wyjście brytyjskiej firmy reagują inaczej. Lloyds of London chce chronić się w najgorszym przypadku i opiera się na alternatywnych filar Unii Europejskiej.
Tradycyjnego rynku ubezpieczeń Lloyds of London planuje otworzyć drugi filar Unii Europejskiej na początku negocjacji Brexit. Przygotowania do parady niektórych działów prowadził, prezes zarządu John Nelson powiedział w czwartek. „Naszym celem jest mieć plan awaryjny”.

 

Planuje mieć oddział w innym kraju UE, jeśli rząd brytyjski oficjalnie złożył wniosek o wycofanie z UE. Firma chce, aby zapobiec zbliżającej się utratę pozwolenia na biznes w Unii do kroku podczas opuszczania kraju jest zakończona. do 2015 r. o rynku ubezpieczeń wziął 11 procent jego składek w UE.
Premier Wielkiej Brytanii, Teresa maja ogłosił ostatnio, aby żądania nie jest już w tym roku. Irlandzki premier Enda Kenny powiedział niedawno, powołując się na członków brytyjskiego rządu, negocjacje kulisy być zawarty w styczeń lub luty 2017. Po tym Wielka Brytania ma dwa lata na osiedlenie się szczegóły dotyczące przyszłych stosunków z Unią Europejską.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *